Co děláme

Navrhujeme obchodní modely a smlouvy

Analyzujeme obchodní vztahy. Navrhujeme a nastavujeme obchodní podmínky. Ošetřujeme obchodní rizika. Připravujeme vzorové smlouvy a obchodní dokumenty.
Máme zkušenosti z přípravy a vyjednávání smluv, hodnocení smluvních rizik a podpory v rámci realizace projektů v České republice, na Slovensku, Velké Británii, Polsku, Srbsku, Slovinsku, USA, Kanadě, Jihoafrické Republice, Ugandě a dalších zemích.

Napište nám, abyste se dozvěděli více >

Revidujeme smlouvy a smluvní vztahy

Revidujeme smlouvy a nastavení smluvních vztahů. Ošetřujeme obchodní a smluvní rizika. Zajišťujeme poskytování právních služeb advokáty a firemními právníky s lokálními i mezinárodními zkušenostmi. Mimo Antarktidy jsme revidovali smlouvy a smluvní vztahy ze všech kontinentů.

Napište nám, abyste se dozvěděli více >

Investujeme znalosti

Máte zajímavý projekt, začínáte nebo chcete svůj projekt posunout na vyšší úroveň? Pomůžeme vám s realizací. Do zajímavých projektů investujeme své znalosti, zkušenosti a služby.
Velkou část peněz od investora často spolykají náklady na konzultanty a právníky. My investujeme znalosti a zkušenosti přímo jako tzv. „Knowledge investor“ nebo „Knowledge Angel“.

V rámci naší investice znalostí

  • navrhneme nastavení obchodních a smluvních vztahů
  • připravíme a zpracujeme obchodní podmínky a vzorové smlouvy pro příslušný business
  • poradíme v obchodních a právních otázkách
  • pomůžeme se založením firmy a souvisejícími záležitostmi
  • pomůžeme při vyjednávání smluvních a obchodních vztahů
Zaplacení služeb je odloženo až na pozdější dobu.

Napište nám, abyste se dozvěděli více >

Rozvíjíme obchody

Pro naše klienty jsme vyjednali možnosti distribuce a obchodního zastoupení několika mezinárodních značek. Můžeme zajistit od prvního kontaktu až po uzavření smluv a zajištění podmínek distribuce.

Přivedli jsme na český trh například značku prémiového krmení pro psy, kočky, koně a ryby, dvě prémiové značky vlasové kosmetiky z USA.

Vyřizovali jsme vše, od prvního navázání kontaktu, přes jednání o možnosti distribuce a obchodního zastoupení pro ČR a SR, vyjednávání smluv se zahraničními partnery, zajištění podmínek lokální distribuce, lokální registrace vybraných výrobků až po strategii uvedení značek na trh.

Napište nám, abyste se dozvěděli více >

Naše obchodní podmínky

Pokud není výslovně, písemně dohodnuto jinak, poskytujeme služby na základě našich všeobeckých podmínek, které si můžete zobrazit a stáhnout zde

Comments are closed.

EVERYTHING SHOULD BE MADE AS SIMPLE AS POSSIBLE, BUT NOT SIMPLER — ALBERT EINSTEIN