Reference

I poradenská firma v oboru krizové komunikace potřebuje někdy poradit. Často je tím prvním, s kým se radím, právě Přemek Líbal. Důvěra, spolehlivost a schopnost najít východisko i ze zdánlivě neřešitelné situace v kombinaci s přístupem k řešení, rozsahem znalostí, zkušenosti, ale i předvídavosti, je důvodem, proč na tom nebudu nic měnit.  

PhDr. Pavel Lukeš - mediální konzultant, majitel a jednatel agentury Spindoctors

Proboston odvedl vždy skvělou práci. Cením si především nadstandardních znalostí z oblasti intelektuálního vlastnictví, software a IT, což byly oblasti, které CORTIS Consulting potřeboval řešit. Není příliš mnoho právníků, kteří by tuto oblast zvládali s takovým přehledem. Velmi rovněž oceňuji osobní přístup Přemysla Líbala a jeho kreativitě nacházet konkrétní řešení na základě rámcového zadání našeho problému. Služby Proboston budeme využívat určitě i nadále.

David Melichar, PhD - CORTIS Consulting

Zladenie praktického právnického pohľadu, obchodného zámeru a vhodného komerčného nastavenia je vzácna kombinácia, ktorú reprezentujú Přemkove stanoviská. Vzácnym je hlavne realistický pohľad, ktorý, bez dlhých teórii, nájde cestu možného.

Katarína Machková - LogicaCMG Sales DIrector CEE

EVERYTHING SHOULD BE MADE AS SIMPLE AS POSSIBLE, BUT NOT SIMPLER — ALBERT EINSTEIN